Bizi Takip Edin! Ücretsiz fotoğraf gezileri, eğitim seminerleri, yarışmalar ve etkinliklerden haberdar olun... E-posta: twitterfacebook
İNSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASI!

İNSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASI!

Kadıköy Şifa Sağlık Grubu’ndan

Çek-Paylaş-Kazan!

KadıköyŞifa Sağlık Grubu dünyada 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Sosyal medyanın en önemliuygulamalarından birisi olarak kabul edilen fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram ile ilk Bebek temalı Mobil Fotoğraf Yarışmasını’ düzenliyor.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu’nun ilk teması ‘Bebek’ olan fotoğraf yarışması için herhangi bir koşulgözetmeksizin dileyen herkes android ya da IOS işletim sistemli cep telefonlarından Instagramuygulaması ile fotoğraf çekip etkileyici 16 çeşit filtre efektlerinden çetikleri fotoğrafları www.instabebek.com adresinde paylaşabilecek.

Instagramda taglenerek (#KSBaby) siteye yüklenen fotoğraflar daha sonra Kadıköy Şifa Sağlık Grubu resmi Facebook sayfasında yayınlanıp oylamaya sunulacak. Her ay en fazla oy alan fotoğrafın sahibine bir dijital fotoğraf çerçevesi hediye edilecek.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu Instagram InstaBebek Fotoğraf Yarışması’ ilk olarak ‘Bebek’ teması ile 1 Haziran2012 tarihinde başlayacak. Bu tarihten itibaren herkes çektiği Bebek fotoğraflarını www.instabebek.com adresinde paylaşabilecek.

Not: Instagram uygulaması AppleStore ve android marketten uyumlu cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilebiliyor.